Aplikacje na iOS i OS X

Pixelmator dla iOS i nowe funkcje systemu iOS 9

System iOS 9 wprowadził nam kilka nowych funkcji multitaskingu które przetestujemy na tabletach iPad. O wszystkich nowych funkcjach pisaliśmy w tym wpisie.

Ostatnia akutalizacja świetnego narzędzia graficznego jakim jest Pixelmator, wprowadza wsparcie dla nowych funkcji multitaskingu  oraz możliwość importu i edycji zdjęć w rozdzielczości 8K.

Pixelmator jest potężnym narzędziem, które zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia, edycji i ulepszenia zdjęć graficznych. Pozwala nam pracować płynnie pomiędzy komputerem Mac, iPad’em i iPhonem i to wszystko bez wysiłku. Pixelmator w pełni korzysta z najnowszych technologii systemu iOS, co podsumowując daję nam szybkie i potężne narzędzia, które pozwalają dotykiem korygować zdjęcia, rysować, malować, stosować olśniewające efekty lub w niezwykle prosty sposób tworzyć zaawansowane efekty.

 

Osobiście uwielbiam to narzędzie, a praca w dwóch aplikacjach równocześnie w tym na Pixelmatorze jest rewelacyjna. Osobiście wszelkie retusze i proste obróbki zdjęć wykonuje zarówno z poziomu iPhone’a, iPada jak i nawet Macu właśnie w tym programie. A Wy korzystacie z Pixelmatora? Jeżeli nie to gorąco polecam.

[appstore id=924695435]

 

To Top