System iOS

iOS 9.3.2 Beta 3 dostępna

Po tygodniu od udostępnienia deweloperom do pobrania drugiej bety najnowszego wydania systemu iOS, Apple przygotowało kolejną.

Zmian jak można było przewidzieć jest niewiele. Nie zauważymy ich także gołym okiem. Tym razem, jak zwykle Apple skupiło się na poprawie wydajności urządzeń, co było sporą bolączką iOS 9.3.2 Beta 2, a także wyeliminowaniu wielu błędów. Niektórzy użytkownicy iPhone’ów 6s Plus informują także o usprawnieniu baterii, co zostało zepsute poprzednim razem.

Warto także dodać, że nadal można włączyć jednocześnie Night Shift wraz z trybem niskiego zużycia energii i nie wymaga to żadnych sztuczek. Wygląda więc, że możliwe to będzie także na oficjalnej wersji tego systemu.

Jak na razie nie wiadomo nic o nowych wersjach beta pozostałych systemów Apple, czyli OS X, WatchOS oraz tvOS.

Uaktualnienie to waży tylko kilkadziesiąt megabajtów i możecie pobrać za pomocą odpowiedniej zakładki w ustawieniach waszego iPhone’a, iPada lub iPoda Touch. Publiczna beta powinna się natomiast pojawić już wkrótce.

Niestety, ostatnie wersje próbne systemu iOS przynoszą więcej błędów i problemów niż korzyści. Oczywiście, na razie należy im to wybaczyć. Oby do oficjalnego ich wydania Apple przygotowało się lepiej.

Komentarze
To Top