Sprzęt Apple i akcesoria

Nowa Beta OSX 10.11.1 zdradza nowe gadżety od Apple

Trzecia beta oprogramowania OS X El Capitan 10.11.1 odkrywa kilka tajemnic przed  fanami Apple.

Deweloperzy zaczęli analizować kod oprogramowania i okazuje się, że nowy soft zawiera odniesienia do Magic Mouse II generacji, Magic Keyboard 2 i Magic Trackpad 2. Część kodu ujawniająca nowe informacje zauważona została przez francuską stronę Consomac. Apple może wysyłać klawiaturę nowej generacji i akcesoria wraz z nowym komputerem iMac 21′ 4K Retina, którego premiery oczekuje w przyszłym tygodniu, chociaż dokładna data premiery pozostaje niepewna.

Nowe Akcesoria Apple

Nowa Apple Wireless Keyboard i mysz Magic Mouse 2, będą wyposażone w Bluetooth 4.2 i akumulatory litowo-jonowe, po raz pierwszy donosy o akcesoriach pojawiły się w dokumentach FCC w sierpniu. Apple zarejestrowało również kilka nowych domen internetowych związanych z pojęciem „Magic Keyboard” we wrześniu, w tym applemagickeyboard.com, applemagickeyboard.net i applemagickeyboards.com.

Magic-Keyboard-OSX-800x554

Obecne bezprzewodowe klawiatury, Magic Mouse i Magic Trackpad, zasilane są przez dwie baterie AA, więc te nowo odkryte akcesoria są we wszystkich wersjach nowej generacji podrasowane i wyposażone w bardziej praktyczne technologie. Mysz Magic Mouse 2 i Magic Trackpad 2 mogą mieć Force Touch, które są wbudowane w nowych MacBookach.

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/10/08/magic-keyboard-mouse-2-trackpad-2-osx-10-11-1/]

To Top