Informacje i nowości

Pełna lista nowych emoji w iOS 9.1

Twórca i założyciel Emojipedii – Jeremy Burge opublikował listę wszystkich emoji, które pojawiły się wraz z aktualizacją iOS do wersji 9.1.

Na swojej stronie Jeremy napisał: Apple wypuściło uaktualnienie iOS 9.1 dla iPhone i iPada, które zawiera 184 rodzaje nowych emoji. To sprawia, że iOS jest pierwszym systemem operacyjnym, który posiada wszystkie emoji w standardzie Unicode. Zaznaczył również, jeżeli zamiast emoji zobaczymy grafikę z twarzą obcego, to znaczy, że nie posiadamy najnowszej wersji systemu, która obsługiwałaby nowe emoji. To jest tylko jeden z wielu powodów dlaczego regularnie aktualizuję wszystkie urządzenia.

Cały spis nowych emoji znajdziecie na stronie Jeremy’ego Burge’a – iOS 9.1 Emoji Changelog. Wyszukiwarka wszystkich emoji dostępna jest pod tym linkiem: Emojipedia.

Osobiście nigdy nie lubiłem emotikon, kiedy przyzwyczaiłem się do nich, to na dobre zagościły już emoji, kiedy w końcu zaczynam się powoli przekonywać do emoji, Apple dodało sporo nowych, które nie do końca przypadły mi do gustu.

To Top