Informacje i nowości

Pora na update! – iOS 9.1, watchOS 2.0.1 i OS X 10.11.1

Dzisiejsza środa to dzień aktualizacji iUrządzeń. Wystarczy że zajrzyjcie w każdy ekran uaktualnień na swoich iUrządzeń. Apple wydało aktualizacje dla iPhone’a, iPada, Apple Watcha i Maca. Oto changelog wszystkich dzisiejszych wersji:

Głównymi zmianami w iOS 9.1 to miedzy innymi naprawa funkcji Live Photos – teraz iPhone przestanie rejestrować gdy po prostu wykonamy bardziej zamaszysty ruch ręką. Dodatkowo wprowadzono ponad 150 nowych emotikonek w tym w buźkach emotikony kujona, przytulenia, zastanowienia, gorączki itp. Z rąk i gestów dodano na przykład… Środkowy palec, pisanie, albo rozdzielenie palców lub ręka pokazująca stop.

Z nowości ‚pod maską’ to załatanie bugów w App Store oraz bugu do którego otrzymywaliśmy mnóstwo wiadomości od was – usunięcie bugu, który w wiadomościach zasłaniał pole pisania wiadomości paskiem wskazującym nagrywanie wiadomości audio. Dodatkowo poprawiono wydajność CarPlay, Safari, zdjeć i wielu innych apek.

Z nowości WatchOS 2.0.1 to np. Optymalizacja działania czasu baterii (który swoją drogą i tak jest już dobry), naprawienie Buga który powodował błędy komunikacji iPhone’a z zegarkiem, poprawa wydajności w trakcie używania cyferblatu ‚Live Photo’, oraz problem, który ostatnio doświadczyłem – mianowicie ciągle mierzenie tętna mimo że trening został zakończony, a nawet po zdjęciu zegarka z ręki.

Jeżeli chodzi o OS X 10.11.1 to w changelogu napisanym przez Apple otrzymujemy informacje takie jak poprawa szybkości aktualizacji systemu, przystosowanie systemu pod Microsoft Office 2016, naprawa wielu bugów w aplikacji Mail oraz poprawia funkcję VoiceOver.

Zrzut ekranu 2015-10-21 o 20.22.58

A ty, zaktualizowałeś już swoje iUrządzenia? Jakie są twoje wrażenia? Wyraź opinię w komentarzach!

P.S. Polskiego Siri nadal nie ma…

To Top