Informacje i nowości

Nowe Apple TV – recenzje

Nowe Apple TV dostępne w Polsce jest od wczoraj, z tej okazji polecam kilka dobrych recenzji wideo oraz moich zdań kilka.

Nowe ATV nareszcie posiada opakowanie takie jak trzeba, wiem, że tylko raz wyciągamy sprzęt i odstawiamy pudełko, ale w moim ATV 3 generacji konstrukcja pudełka działa mi na nerwy wraz z jego beznadziejnym wysuwaniem. W zestawie znajdziemy ATV 4 generacji, pilot wraz z kablem Lightning oraz kabel zasilający. Wielki plus dla Apple, które montuje zasilacze w urządzeniu, wręcz nienawidzę dużych skrzynek podpiętych do gniazdka, które brzydko odstają. Pierwsza synchronizacja jest znakomicie przemyślana – świetnym bajerem jest zbliżeniowa synchronizacja. Wystarczy zbliżyć iPhone’a i wszystkie ustawienia automatycznie zostaną przesłane do nowego urządzenia – genialne! Bez problemu możemy dokupić drugi pilot aby grać z drugą osobą (gry wieloosobowe są najlepsze, gdyż najlepsza rozrywka jest wtedy, kiedy połączymy grę z dobrą zabawą i rywalizacją między znajomymi). Kolejnym fajnym bajerem jest synchronizacja pilotów – pilot ATV działa na bluetooth ale posiada także podczerwień, pozwala to na skopiowanie innego pilota (np. do kina domowego) i przypisanie tych ustawień do pilota od Apple, co skutkuje jednym – jeden pilot do wszystkiego.

Polecam poniższe recenzje oraz artykuł redaktora Kacpra – Nowe Apple TV, czyli rewolucja zapomnianego produktu. Więcej o nowym urządzeniu na stronie Apple.

[youtube id=jTDvSqoWKhc]

[youtube id=SEIzQ2RR__g]

[youtube id=G8xf_EOvGD8]

To Top