Plotki

4′ iPhone już na początku 2016 roku?

Wielu użytkownikom brakuje mniejszej wersji iPhone’a. Wszyscy spodziewaliśmy się, że firma Apple wprowadzi wraz z modelem 6S i 6S Plus 4′ wersję kolorowego 6C lub ewentualnie mniejszy model 6. Niestety tak się nie stało.

Analityk Ming-Chi Kuo z firmy KGI Securities opublikował raport w którym możemy wyczytać kilka ciekawostek dotyczących premier nowych modeli iPhone’a w 2016 roku.

Kuo uważa, że firma Apple pracuje cały czas nad nowym 4′ modelem iPhone’a przypominającym trochę model 5S. Urządzenie ma być wstępnie wyposażone w procesor A9, czyli ten który obecnie znajdziemy w najnowszych modelach 6S i 6S Plus.

iPhone tej wielkości jest w dalszym ciągu bardzo popularny i wierzymy, że firma Apple będzie modernizować tą linię produktów. Model iPhone’a 5S jest bardziej popularny niż 5C przez co prawdopodobnie firma uruchomi sprzedaż ulepszonej wersji 5S. Urządzenie ma być wykonane z aluminum lub metalu i wyposażone w procesor A9 tak aby zapewnić bezproblemowe działanie kolejnych wersji oprogramowania.

Kuo uważa również, że ta wersja iPhone’a nie będzie posiadać wyświetlacza z technologią 3D Touch, tak aby była widoczna znaczna różnica pomiędzy nim, a modelem 6S i 6S Plus. Patrząc w przyszłość Kuo twierdzi, że w trzecim kwartale 2016 roku zostanie wprowadzony iPhone 7 z procesorem A10 ze znacznie zwiększoną wydajnością, lecz mniejszy model ma posiadać tyle samo pamięci RAM co obecne czyli 2GB, a wersja Plus 3GB.

Ciekawe swoją drogą czy te przypuszczenia się sprawdzą. Jak uważacie zobaczymy 4′ wersje iPhone’a?

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2015/11/03/kuo-4-inch-iphone-2016-iphone-7-ram/]

To Top