Informacje i nowości

Mój mały sukces!

Moje małe święto/osiągnięcie!

Jestem osobą, która bardzo dużo czyta, wszelkiego rodzaju materiały, głównie posiadające konkretną/praktyczną wiedzę. Na początku minionych wakacji natknąłem się na miesięcznik Productive! Magazine, od razu przeczytałem wszystkie wydania uświadamiając sobie coś – stwierdziłem, że spróbuję… zostać redaktorem. Po mimo tego iż miałem wielkie obawy czy dam sobie radę, czy sprostam wymogom stawianymi przed redaktorami. Co się stanie jeżeli zaleje mnie fala hejtu? Czy nie załamię się przez to? Takie czy inne myśli szargały moją głowę. Ale, jak nie spróbuję to się nie dowiem, cóż… nie miałem nic do stracenia. Wybór padł na AppleCenter z kilku powodów, napisałem CV, w którym zapożyczyłem wiele elementów, symboli znajdujących się w systemie OS X oraz iOS. Na pozytywną odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Kilka dni zajęło nim dostałem wszystkie klucze, wytyczne i zostałem do tego wszystkiego wprowadzony. 1 sierpnia oddałem do sprawdzenia swój pierwszy artykuł: (ktoś pamięta jaki?) Moja przygoda z Apple. I tak zaczęła się moja przygoda z pisaniem, która trwa do dziś i mam nadzieję, że będzie jeszcze trwać przez długi czas.

3 listopada napisałem artykuł o Nowym filmie prezentującym postępy prac na nowym kampusie Apple. To właśnie tym artykułem przekroczyłem barierę pierwszych 100 artykułów. W związku z tym pragnę podziękować Wam, drodzy czytelnicy za wszystkie lajki, konstruktywną krytykę, a także miłe słowa. Codziennie pisząc artykuł (na który często z trudem jestem w stanie wygospodarować trochę czasu) dokładam wszelkich sił aby był jeszcze lepszy. Na koniec dziękuję wspaniałej redakcji tego portalu. Są to niesamowite osobowości na codzień tryskające pozytywną energią i gdyby nie ta ekipa, kto wie, czy w ogóle bym tutaj pisał.

PS

Na codzień jestem w Rzeszowie, ponieważ tam studiuję i tam też w przeważającej ilości toczy się moje życie, dlatego jeżeli ktoś z Was chciałby się spotkać, pogadać, niekoniecznie na tematy związane z Apple, to będzie mi bardzo miło. A jeżeli kiedyś miniemy się, to nie bójcie się podejść i zagadać. Nawiasem mówiąc – jest ktoś z Rzeszowa tutaj? 😉

To Top