Sprzęt Apple i akcesoria

Apple Watch 2, koncept z wielkim wyczuciem

Miejmy nadzieję, że Apple zainspiruje się tym pięknym konceptem Apple Watch 2. 

Jeśli Cupertino szuka pomysłów na następny Apple Watch, ten koncept jest naprawdę wyrafinowaną wizualizacją. Makiety pochodzą od projektanta Eric’a Huismann’a, i jak widać ma on kilka fajnych pomysłów, jak zmienić przyszłość firmy Apple. Wraz z niektórymi małymi zmianami kosmetycznymi, Huismann w swojej wersji urządzenia posiada nowe dodatki i funkcjonalności. 

Nowy Apple Watch 2!

Pierwszą rzeczą, którą możemy zauważyć to zaokrąglona dolna krawędz. Nadaje to gadżetowi niższy profil przy pasku. Oby ukochana firma zechciała iść w podobną stylistykę

Camera-and-Design-ENG-780x439

Techniczne aspekty

Apple Watch 2 ma również 1.2-megapikselowy aparat fotograficzny, dzięki czemu można wykonywać połączenia Facetime i zrobić ciekawe selfie, które być może zapoczątkuje w ten sposób nową modę. To imponujące, że jesteśmy świadkami ewolucji, tak bardzo zminiaturyzowanych technologii. To brzmi jak coś, co rzeczywiście może zrobić tylko Apple.

Sensor-ENG-780x439Twórca sugeruje, więcej kolorów i materiałów, ale w swojej wizji obejmuje również nowe funkcje, w tym możliwość zbadania ciśnienia krwi i temperatury ciała. Apple informowało o funkcji pomiaru ciśnienia krwi w pierwszych przesłankach na temat zegarka, ale nie udało się wdrożyć technologii do produktu końcowego. Sprawia to, że wizja jest jeszcze bardziej prawdopodobna. 

Size-ENG-780x439

 

Najbardziej obiecująca mogłaby zapowiadać się wizja większego zegarka 45 mm. Wśród wielu użytkowników Apple Watch wzbudza niedosyt ze względu na mały rozmiar. Wprowadzenie powierzchni 45mm mogłoby okazać  się nie lada gratką. Ale jeśli był by jeszcze większy to jak go nazwiemy phach? whone? 

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/393738/apple-watch-2-concept/]

To Top