Naszymi oczami

W ten najpiękniejszy czas w roku…

Dzisiaj jest taki dzień, chciałoby się rzec, tak jak w piosence: „Bardzo ciepły, choć grudniowy„. Taki, w którym wszyscy są razem, gdzie łamiemy się opłatkiem, śpiewamy kolędy, życzymy sobie aby powodziło się jak najlepiej. Również i my, redaktorzy AppleCenter – jako że tworzymy swojego rodzaju wspólnotę postanowiliśmy również i wam złożyć życzenia, tyle że te życzenia będą wyjątkowe – wymienieni poniżej redaktorowie złożą je wam tutaj, każdy swoje.

Redaktor Mateusz Desaniuk:

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów a przede wszystkim dużo zdrówka w nadchodzącym dwa tysiące szesnastym roku.

Redaktor Maksymilian Motyka:

Samych radości i sukcesów w życiu, radości z życia (i to nie tylko tego jako iUżytkownik), żeby Siri wam w końcu przemówiła po polsku 😀 Wiadomo – dużo zdrowia, szczęścia i wszystkiego co sobie zapragniecie dzisiaj i w nadchodzącym roku.

Redaktor Kacper Gagatek:

Wszystkim czytelnikom AppleCenter chciałbym życzyć wesołych świąt oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, który miejmy nadzieję będzie pełen jabłkowych premier świetnych produktów.

 

Dodatkowo również pomyślmy o nieobecnych, chorych czy zmarłych, i to nie tylko o osobistościach Apple ale również (a nawet przede wszystkim) o waszych bliskich. Sprawcie, by ten dzień dla każdego był wyjątkowy. Stwórz klimat, włącz piękną, odpowiednią muzykę na ten czas. Życz tego, co my Wam. Samych sukcesów, czy powodzenia w życiu. Zobacz, tyle może się skryć pod prostym Wesołych Świąt! 

Mamy nadzieję, że jeszcze przeczytacie nas w nadchodzącym czasie, tymczasem pora przygotować się na ten najpiękniejszy dzień w roku.

Wesołych Świąt i Do zobaczenia! 

To Top