Informacje i nowości

Od dzisiaj Netflix oficjalnie w Polsce!

Gdyby połączyć dzisiejsze święto Trzech Króli z tym co zawarłem w tytule to można uznać że mamy dzisiaj Czterech Króli – Kacpra, Melchiora, Baltazara i… Netfliksa 😀

Tak. 6 stycznia 2016 roku to data wejścia Netfliksa do Polski. Dla szybkiego przypomnienia – Netflix to platforma VOD ktora tworzy rownież własne produkcje jak np. House of Cards. Pierwsi użytkownicy trąbią na Twitterze o dość szerokiej gamie produkcji do wyboru, ale z kolei znajdują się też te które oferowane są tylko po angielsku. Na szczęście, większość posiada napisy lub lektora (ale tego drugiego to chyba bardzo mało)

Ceny są bardzo dobre jak na polską kieszeń. Najtańszy abonent mamy już za 7,99€. Apka Netflix pojawiła sie juz w polskim App Store aczkolwiek jeszcze nie każdy może ją pobrać ponieważ występują problemy, np. W trakcie pobierania dostajemy komunikat że nagle apka ta wyparowała ze sklepu choć nadal tam jest.

Mamy nadzieję, że Netflix zmieni sposób dostępu do świetnych seriali i filmów rownież w Polsce. Z usługi możemy korzystać poprzez przeglądarkę internetową w komputerze, na naszym iPhonie, iPadzie, iPodzie Touch, Apple TV 4 gen. Oraz przed chwilą pojawiła się na AppleTV 3 gen. o czym informują nas nasi czytelnicy:

 

A wy, korzystacie z usług Netfliksa lub innego portalu VOD? Pochwalcie się w komentarzach!

[source name=AppleReviewsPL url=https://www.facebook.com/AppleReviewsPL/posts/1060281050680861:0 type=Grafika]

To Top