Sprzęt Apple i akcesoria

Rozpakowanie Apple Watch Hermes w 4K

hermes

We wrześniu na ostatniej konferencji Apple odświeżyło swoje zegarki dodając nową linię Hermes oraz nowe paski do obecnych wersji zegarka.

Linia zegarków Apple Watch Hermes to owoc koalicji dwóch firm – oczywiście, Apple i francuskiej firmy produkującej zegarki – Hermes. Koperta znanego nam stalowego zegarka od Apple została wzbogacona o nowy i wyjątkowy pasek zaprojektowany specjalnie dla tego modelu przez Hermes. Mamy do wyboru trzy rodzaje pasków: Single Tour, Double Tour oraz Manchette. Każdy pasek wykonany jest z pięknej skóry wraz ze stalową klamrą. Inżynierowie Apple stworzyli nową tarczę dla zegarka która nawiązuje do tych które Hermes oferuje w swoich mechanicznych zegarkach.

To w takim wielkim skrócie opis tej linii zegarków. Niestety, żaden reseller (ani nawet Apple Online Store) w Polsce nie sprzedaje tych zegarków i są dostępne tylko na wyłączność Retail Store’ów Apple. I to nawet nie wszystkich. Dodatkowo można je również kupić w prestiżowych zakładach zegarmistrzowskich lub sklepów z biżuterią. Również tylko za granicą. W sumie, gdyby pojawiłby się w Polsce to nie cieszyłyby się ogromną popularnością, wszak ceny tych zegarków mogą nawet dochodzić do ceny najtańszego Apple Watcha Edition.

W każdym razie ten artykuł miał nie być opisem tego zegarka, a niestety powoli na taki wygląda, tylko zaproponowaniem obejrzenia poniższego filmu, czyli rozpakowania Apple Watch Hermes z paskiem Single Tour.

[youtube id=NTi147WW5l0]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac