Sprzęt Apple i akcesoria

Rozpakowanie Apple Watch Hermes w 4K

We wrześniu na ostatniej konferencji Apple odświeżyło swoje zegarki dodając nową linię Hermes oraz nowe paski do obecnych wersji zegarka.

Linia zegarków Apple Watch Hermes to owoc koalicji dwóch firm – oczywiście, Apple i francuskiej firmy produkującej zegarki – Hermes. Koperta znanego nam stalowego zegarka od Apple została wzbogacona o nowy i wyjątkowy pasek zaprojektowany specjalnie dla tego modelu przez Hermes. Mamy do wyboru trzy rodzaje pasków: Single Tour, Double Tour oraz Manchette. Każdy pasek wykonany jest z pięknej skóry wraz ze stalową klamrą. Inżynierowie Apple stworzyli nową tarczę dla zegarka która nawiązuje do tych które Hermes oferuje w swoich mechanicznych zegarkach.

To w takim wielkim skrócie opis tej linii zegarków. Niestety, żaden reseller (ani nawet Apple Online Store) w Polsce nie sprzedaje tych zegarków i są dostępne tylko na wyłączność Retail Store’ów Apple. I to nawet nie wszystkich. Dodatkowo można je również kupić w prestiżowych zakładach zegarmistrzowskich lub sklepów z biżuterią. Również tylko za granicą. W sumie, gdyby pojawiłby się w Polsce to nie cieszyłyby się ogromną popularnością, wszak ceny tych zegarków mogą nawet dochodzić do ceny najtańszego Apple Watcha Edition.

W każdym razie ten artykuł miał nie być opisem tego zegarka, a niestety powoli na taki wygląda, tylko zaproponowaniem obejrzenia poniższego filmu, czyli rozpakowania Apple Watch Hermes z paskiem Single Tour.

[youtube id=NTi147WW5l0]

To Top