Sprzęt Apple i akcesoria

Apple wzywa do serwisu z wadliwymi wtyczkami

Plik 28.01.2016, 17 45 49

Nie tak dawno temu Apple wymieniało wadliwe ładowarki, które dodawane były do iPhone’ów. Okazuje się, że wadliwe są także wtyczki do ładowarek, które znajdują się w zestawie z MacBook’ami, iPad’ami, iPod’ami oraz są sprzedawane oddzielnie.

Problemem objęte są wtyczki przeznaczone do Argentyny, Australii, Brazylii, Europy Kontynentalnej, Nowej Zelandii oraz Korei Południowej, których obudowy mogą pękać i powodować tym samym porażenie prądem. Były one dodawane do różnych urządzeń z nadgryzionym jabłkiem oraz sprzedawane w zestawach Apple World Travel Adapter Kit w latach 2003-2015.

Wadliwe wtyczki rozpoznać możemy przez wytłoczone 4-5 znaków lub przez ich brak w środku slotu, gdzie wpina się ładowarkę. Nowe, przeprojektowane mają w tym miejscu 3 litery symbolizujące rynek na który są przeznaczone, np: EUR. Dodatkowe informacje możecie zobaczyć TU.

wtyczki-apple

Apple oferuje właścicielom niebezpiecznych wtyczek bezpłatną wymianę na nowy, przeprojektowany egzemplarz, który powinniśmy dostać w każdym autoryzowanym serwisie Apple.

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac