Plotki

Apple Watch S z lepszym procesorem już w marcu?

Apple Watch

Wśród wielu użytkowników obecnej wersji zegarka Apple Watch spotkałem się z opinią, że sprzęt jest świetny, ale jednak mimo wszystko wolno działa. Osobiście nie posiadam tego urządzenia, ale wielokrotnie go testowałem i trzeba przyznać jest w tym stwierdzeniu trochę prawdy.

Wcz0raj pisaliśmy 0 planowanej dacie konferencji Apple, która ma odbyć się 15 marca i o nowościach które prawdopodobnie się wtedy ukażą.

Analityk Piper Jaffray twierdzi, że firma Apple na tej konferencji zaprezentuje nową wersję zegarka Apple Watch w wersji „S”, która jak to w przypadku sprzętów oznaczonych tą literą będzie posiadać ten sam wygląd lecz lepsze podzespoły. Zmiany które będziemy mogli zauważyć to:

  1. nowy szybszy procesor,
  2. wydajniejsza bateria.

Dodatkowo oferta ma się powiększyć o nowe wersje pasków, których już teraz jest bardzo dużo (chociaż ich cena jest według mnie za wysoka). Większość osób wybiera tańsze, dedykowane paski które równie dobrze możemy używać z zegarkiem Apple Watch.

Jak uważacie, zobaczymy Apple Watch S?

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53744/apple-to-release-s-version-of-the-apple-watch-with-upgraded-processor-in-march-analyst]

To Top