Plotki

iPhone 5se oraz iPad Air 3 – nowe informacje

W fali kolejnych to przecieków i informacji na temat nowych produktów Apple, które mają zostać zaprezentowane już w marcu, znalazł się raport dotyczący dwóch, chyba najbardziej oczekiwanych.

Nowy, mniejszy model iPhone’a, który nazywać ma się „5se” będzie wyposażony w lepszy i nowszy niż dotychczas myślano procesor. Jak wynika z raportu, chodzi o jednostkę Apple A9 znaną nam już z najnowszych smartfonów firmy oraz 2 GB pamięci RAM. Oznaczało by to, że nowy 4 calowy iPhone nie byłby telefonem budżetowym, a flagowcem o mniejszym rozmiarze. Najprawdopodobniej zastąpił by on w ofercie model 6.

Kolejny model iPada Air także ma posiadać coś mocniejszego niż myślano. Prawdopodobnie będzie to dwurdzeniowy procesor A9X znany nam już doskonale z największego tabletu Apple, modelu Pro. Mogło by to oznaczać także, że będzie on wyposażony w 4GB pamięci RAM. Dołączając do tego wszystkiego Smart Connector otrzymamy tablet różniący się od większego brata tylko wielkością.

Jak widać informacji o nowych urządzeniach jest coraz więcej. Które okażą się prawdzie? Dowiemy się prawdopodobnie już 18 marca.

[source name=appleinsider url=http://appleinsider.com/articles/16/02/18/new-4-inch-iphone-to-run-apples-a9-chip-ipad-air-3-to-sport-a9x—report]

To Top