Plotki

iPhone 7 – koncept prawie idealny

Do premiery nowego iPhone’a pozostało jeszcze ponad pół roku (konferencja odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu), natomiast samych przecieków dotyczących tego jak ma wyglądać to urządzenie było już kilka. Arthur Reis na swoim kanale w serwisie Youtube zebrał chyba wszystkie dotychczas zaprezentowane i najciekwsze przecieki tworząc świetny render graficzny, który możecie zobaczyć zarówno na zdjęciach jak i na krótkim filmie poniżej.

[youtube id=”DV3YXNG74Z4″]

Bezprzewodowe słuchawki „AirPods by Beats”, indukcyjne ładowanie urządzenia, design który bardziej przypomina nam iPhone’a 5S (mniej zaokrąglone rogi), cieńsze „fugi” na które narzeka tyle użytkowników plus wodoodporność czyli element na który czeka tyle osób. Nie wiem dlaczego firma Apple miała by stosować wyświetlacz Amoled który również pojawił się w tej wizualizacji i jest jedynym elementem który mi osobiście się nie podoba w tym urządzeniu.

Jak się Wam podoba?

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53907/awesome-iphone-7-concept-has-all-its-rumored-features-video]

To Top