Aplikacje na iOS i OS X

Apple Pay dla Londyńskiego Metra!

MasterCard oferuje Londyńczykom darmowy transport komunikacją miejską w poniedziałki dokonującym płatności za pomocą Apple Pay.

Nowa Promocja potrwa od 29 lutego do 14 marca i pokryje większość usług TfL (Transport for London). Wyjątek stanowią tramwaje rzeczne na Tamizie. MasterCard zapowiedział, że zwróci każdemu podróżnemu do £ 28,10 za każdy poniedziałek.

Tak jak poprzednio, podróżujący będą musieli korzystać z płatności przy pomocy urządzeń Apple z technologią NFC (system płatności zbliżeniowej). Obecnie urządzeniami, które obejmuje NFC są: iPhone 6/6 Plus, iPhone 6S/6S Plus oraz Apple Watch. Podróżni muszą również korzystać z kart MasterCard zarejestrowanych na terenie Wielkiej Brytanii.

Oryginalna promocja trwała od 23 listopada do 14 grudnia.

Zwroty z transakcji mają za zadanie wzbudzić większe zainteresowanie programem Apple Pay. Koncern nie ujawnił, żadnych informacji o przyjęciu usługi w Wielkiej Brytanii ale nadmienił o pozytywnym przyjęciu w Stanach Zjednoczonych.

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/16/02/25/mastercard-brings-back-free-monday-rides-for-londoners-using-apple-pay]

To Top