Plotki

iPhone 7 – kolejne plotki – większa bateria i ceramiczna obudowa?

Ostatnie plotki sugerują, że kolejna generacja iPhone’ów posiadać będzie baterię o większej pojemności oraz nową, ceramiczną obudowę. Tego typu rozwiązanie pozwoli umieścić pojemniejszą baterię w mniejszej obudowie. Według doniesień iPhone 7 charakteryzować będzie się grubością wynoszącą zaledwie 6,1 mm.

(1) Apple - iPhone 7

Rzekome zdjęcia komponentów do iPhone’a 7 zostały udostępnione w piątek przez digi.tech.qq.com, który natknął się na rzekomą baterię o pojemności 7.04 Whr (około 1844 mAh). Jeśli to prawda, to różnica nie będzie znaczna w stosunku do poprzednika, który posiada baterię o pojemności 6.61 Whr (około 1715 mAh).

(2) Apple - iPhone 7

Kolejne plotki dotyczą ceramicznej bryły, jeśli okaże się to prawdą, to będzie to duża zmiana dla Apple, który wcześniej tworzył telefony z takich materiałów jak: szkło, plastik czy aluminium o różnym składzie. Ceramika jest bardziej wytrzymałym materiałem, który został użyty już w produkcji telefonów w 2012 roku – mam na myśli tutaj HTC One S. Tajwańczycy zrezygnowali jednak z takich rozwiązań ze względu na częste pękanie materiału.

Wszystkiego przyjdzie się nam dowiedzieć w czwartym kwartale tego roku, kiedy Apple oficjalnie zaprezentuje następcę modelu 6s. Do tego czasu wszystkie plotki to tylko spekulacje, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/16/03/18/alleged-parts-leaks-suggests-apple-could-boost-battery-life-feature-ceramic-body-with-iphone-7]

Komentarze
To Top