Humor

Jak za pomocą iPhone’a rozpoznać sztuczne piersi. Tylko dla mężczyzn!

Modelka Wichooda Cheuychom kilka dni temu na swoim Facebookowym profilu dodała link do własnego nagrania w którym objaśnia sposób mający na celu rozwiązanie problemu rozróżniania piersi sztucznych od prawdziwych.

Dzisiejsza medycyna jest na wystarczającym poziomie aby móc przeprowadzić operację powiększenia biustu w sposób niemalże niewykrywalny po zakończonym procesie gojenia. Dla zwolenników naturalności, których okazuje się być coraz więcej, czeka jednak dobra nowina, o tym, jak szybko i skutecznie zbadać autentyczność krągłości swych lubych – wystarczy użyć zwykłej latarki, diody LED z iPhone’a czy innego smartfona.

Jeżeli piersi rozświetlą się w kształcie okręgu oznaczać to będzie „fake”. Naturalny biust będzie rozpraszał światło w postaci odwróconego trójkąta od miejsca do którego przyłożone zostało źródło światła, wtedy mamy pewność, że piersi są naturalne. Szach-mat!

Poniżej krótkie wideo z profilu modelki.

Warto nadmienić, iż metoda ta pozwala również na wykrycie guzków, które mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia i pod tym właśnie pretekstem łatwo namówicie swoje partnerki do tego rodzaju eksperymentu.

Komentarze
To Top