Informacje i nowości

Prototyp cyfrowego prawa jazdy obsługiwanego przez Apple Wallet

Oliver Morley zaprezentował na swoim profilu na Twitterze prototyp nad którym pracuje, mowa oczywiście o cyfrowym prawie jazdy obsługiwanym przez aplikację Wallet.

Wygląda na to, że kierowcy w Wielkiej Brytanii być może wkrótce będą mogli przechowywać swoje prawo jazdy w portfelu Apple w telefonie komórkowym.

Wallet to aplikacja używana do przechowywania kart płatniczych, pokładowych, lojalnościowych oraz biletów. Wydaje się, że rząd Wielkiej Brytanii pracuje nad umożliwieniem obywatelom przechowywania swojego prawa jazdy w cyfrowej formie na iPhone’ie. Taki zabieg na pewno wpłynie na większą wygodę. Od dawna marzy mi się „cały świat” w jednym urządzeniu. Powoli te marzenia stają się rzeczywistością, zapewne jeszcze w tym roku do Polski zawita usługa Apple Pay, a kwestią czasu będzie wprowadzenie dokumentów do formy cyfrowej. Poniżej możecie zobaczyć postępy.

Źródło: 9to5Mac

Comments
To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac