Sprzęt Apple i akcesoria

Rysunki techniczne przyszłych iPhone’ów

Rysunków technicznych iPhone’a 7, bądź iPhone’a 7 Plus (lub Pro) było już kilka. W sieci pojawiły się właśnie kolejne. Oba pokrywają się z wcześniejszymi.

iPhone-7-CAD iPhone-7-Plus-CAD

Jak widać, oba telefony mają mieć wystające obiektywy tylnych kamer. W przypadku mniejszego wariantu jest on pojedynczy, natomiast model Plus lub Pro wyposażony powinien być w od dawna przewidywany – podwójny. Szkło obiektywów okalać ma stalowa ramka, czyli tak jak jest to w modelach obecnych.

Na omawianych rysunkach technicznych zauważyć możemy także brak portów minijack 3,5mm na spodach obu urządzeń. Informacja o tym, która krąży po sieci już od jakiegoś czasu jest chyba jedną z najbardziej kontrowersyjnych dotyczących przyszłych flagowców Apple.

Większy wariant telefonu z ekranem o przekątnej 5,5″ mogący nosić nawet przydomek „Pro” zostanie prawdopodobnie wyposażony także w złącze Smart Connector znane już nam z „profesjonalnych iPadów”. Umieszczony na tyle urządzenia raczej nie służyłby do łączenia z klawiaturami, tylko różnymi etui z bateriami, czy po prostu ładowania indukcyjnego.

Co do łączeń anten, czyli plastikowych „fug” to nie znajdziemy ich na żadnych rysunkach technicznych, co najprawdopodobniej oznacza ich brak również w finalnej wersji telefonu. Od samego dnia prezentacji iPhone’a 6 wywoływały one wiele kontrowersji, a użytkownicy niezbyt je polubili.

W sieci pojawiły się również rendery 3D iPhone’ów 7 oraz 7 Plus (Pro) wykonane na podstawie wcześniej udostępnionych rysunków technicznych. Oceńcie je sami:

Źródło:MacRumors

Komentarze
To Top