Plotki

iMessage również dla Androida?

Według pewnego raportu pochodzącego ze strony internetowej MacDailyNews wynika, że Apple może wprowadzić iMessage do świata Androida. Miałoby to zrobić nawet w ten poniedziałek, czyli na konferencji  WWDC.

Według strony internetowej, która opublikowała interesujący nas raport, pochodzi on z pewnego źródła i jest bardzo prawdopodobny. Po wprowadzeniu do Androida aplikacji Apple Music nie byłoby to ogromnym zaskoczeniem.

iMessage to nic innego jak komunikator internetowy przeznaczony dla grona użytkowników Apple, który umożliwia im wysyłanie wiadomości pomiędzy iPhone’ami, iPadami, Macami a także iPodami Touch. Nigdy nie wyszedł on poza „ekosystem” Apple’a. Jak cel miałby więc gigant z Cupertino we wprowadzeniu iMessage na zupełnie inną platformę?

iMessage działające na telefonach z systemem Android mogłoby przekonać wiele osób na przesiadkę na iPhone’a. Wraz z Apple Music oraz możliwe, że nawet kilkoma innymi aplikacjami pochodzącymi z iOS, użytkownik systemu z zielonym robotem stopniowo przekonałby się  do Apple aż w końcu chciał przejść na ten system całkowicie. To skłoniłoby go do kupna smartfona z nadgryzionym jabłkiem.

Informacja ta podzieliła internautów na tych, którzy bardzo popierają iMessage na Androida, a także tych, którzy bardzo to krytykują i liczą, że raport nie mówi prawdy. A wy do której frupy się zaliczacie? Dajcie znać w komentarzu.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top