Plotki

Nowe zdjęcia iPhone’a 7

Do premiery przyszłej generacji iPhone’ów zbliżamy się wielkimi krokami. Informacji jest coraz więcej, tym razem jednak w sieci pojawiły się ciekawe zdjęcia.

Pierwsza fotografia pokazuje najprawdopodobniej mniejszą odmianę iPhone’a 7. Pierwszym co rzuca się w oczy jest lekko przeprojektowany system anten, który pozwolił na usunięcie dwóch plastikowych linii biegnących przez tylny panel. Teraz występuje on na samym zaokrągleniu aluminium. Zaraz obok nich możemy dojrzeć większe wycięcie na wystający obiektyw aparatu oraz diodę LED obok niego. Podsumowując, w 4,7″ odmianie przyszłego iPhone’a możemy spodziewać się dokładnie tego co było wcześniej zapowiedziane.

iphone-7

Drugie zdjęcie przedstawia większą odmianę iPhone’a 7 z ekranem 5,5″. Co jest charakterystycznym elementem? Oczywiście podwójna tylna kamera. Przepowiadana już od bardzo dawna przez różnych analityków, a także rzekomo potwierdzana przez różne rysunki techniczne. Podobnie jak w przypadku mniejszej odmiany przyszłego modelu iPhone’a design nie uległ drastycznym zmianom i jest to raczej ewolucja.

iphone-7-plus

Myślę, że można uznać oba zdjęcia za prawdziwe. Design przyszłej generacji iPhone’ów poznaliśmy już w zasadzie jakiś czas temu. Teraz, kolejne materiały tylko go potwierdzają. Ciekawsze są nowe funkcje telefonu, o których na razie mało wiemy. Uważam, że Apple pokaże nam we wrześniu coś ciekawego.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top