System iOS

Nowe wersje beta iOS, OS X i tvOS

Wczorajszego wieczora Apple udostępniło deweloperom oraz osobom uczestniczącym w programie testowania nowych systemów, nową betę iOS 9.3.3, OS X 10.11.6, a także tvOS 9.2.2.

Ku zaskoczeniu wszystkich, najnowsze wersje systemów od Apple zaprezentowane na ostatniej konferencji WWDC nadal nie doczekały się nowych wydań testowych. Zamiast tego, programiści z Cupertino, a przynajmniej ich część nadal skupia się na starszych wersjach systemów.

iOS 9.3.3 Beta 4

Uaktualnienie to przynosi dokładnie to samo prawie wszystkie poprzednie. Są to zwykłe poprawki błędów, a także zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w systemie i ogólny wzrost wydajności urządzeń. Aktualizację można pobrać w odpowiedniej zakładce ustawień.

OS X 10.11.6 Beta 4

Podobnie jak w przypadku systemu iOS, przynosi to co ostatnio. Poziom bezpieczeństwa powinien być nieco wyżej postawiony, ilość błędów ograniczona, a wydajność Maca lepsza. Uaktualnienie można wykonać wchodząc w odpowiednią zakładkę Mac App Store.

tvOS 9.2.2 Beta 4

Jako, że system ten jest oparty na iOS, zmiany, a raczej ich brak są podobne. Drobne poprawki błędów zostały zaimplementowane razem z lepszą wydajnością Apple TV. Aktualizacji można dokonać przechodząc do odpowiedniej zakładki ustawień urządzenia.

Komentarze
To Top