Naszymi oczami

[Wideo] Recenzja produktów czyszczących od AM Lab

Dzisiaj zaprezentuję Wam dwa produkty typu „wszystko w jednym”. Jeśli jesteś ciekawy co mam na myśli, to zapraszam do przeczytania poniższej recenzji.

Dotarły do mnie bardzo pomysłowo wykonane akcesoria wypełnione płynem czyszczącym brud widoczny jak również niewidoczny dla oczu, czyli bakterie. Wyglądem przypominają atomizer do perfum oklejony przyjemną w dotyku mikrofibrą.

Pierwszy (niebieski) jest większy, a jego wymiary to: (wys. x szer. x grub.) 115 x 29 x 29 mm, drugi (zielony) jest wymiarów: 89 x 29 x 29 mm. Powyższe akcesoria stworzyła firma, która od lat zajmuje się produkcją specyfików czyszczących. Zakład ten istnieje od  1971 roku – czasów, które pamiętają płyty winylowe. Przez te wszystkie lata korporacja ta stała się specjalistą w swojej branży. Dzisiaj produkuje produkty, które przeznaczone są do czyszczenia gadżetów elektronicznych i na tym polu świetnie się sprawdzają:

 • Produkty AM Lab są bezpieczne dla zdrowia i gadżetów – nie posiadają alkoholu i amoniaku.
 • Substancja zawarta w pojemniku nie tylko wizualnie czyści urządzenia, ale także zabija niewidoczne dla oczu bakterie.
 • Każdy pojemnik oklejony jest mikrofibrą, co jest bardzo pomysłowe oraz wygodne.
 • Przenośna konstrukcja – ich kompaktowe rozmiary oraz niska waga sprawiają, że produkty te bez problemu mogą być naszymi towarzyszami w podróży.
 • Wygodna obudowa typu wszystko w jednym – spryskaj i wytrzyj.
 • Ekran wolny od smug.
 • Czyści każdy rodzaj ekranu.
 • Wymienny, odkręcany wkład (37,5 ml – niebieski pojemnik, 10,5 ml – zielony pojemnik). Aby wyciągnąć wkład należy paznokciem (albo czymś cienkim) poprzez otwór znajdujący się na dole obudowy wypchać go.
 • Ciekawy i ładny wygląd a przy tym produkt przyjemny w dotyku.
 • AM Lab żegna brud i mówi „cześć” czystym ekranom!

Polecam obejrzeć poniższy, ciekawy i pomysłowy spot reklamowy.

Po osobistym wyczyszczeniu MacBooka Air i drugiego laptopa (poziom hard) byłem pod dużym wrażeniem, sprzęt lśnił w każdym calu, w dodatku chyba mam jakieś placebo, bo zniknęło kila drobnych rysek na ekranie. Mam tylko dwie malutkie uwagi:

 1. Pojemniki oklejone mikrofibrą to bardzo pomysłowy zabieg, ale w praktyce polecam normalną ściereczkę do czyszczenia tego typu powierzchni (czyt. szkło, plastik, aluminium).
 2. Stosunkowo wysoka cena, którą znajdziecie na stronie producenta.

Zapraszam do obejrzenia autorskiego wideo-testu.

Więcej ciekawych materiałów (unboxingi, ciekawostki, testy, recenzje, nowości) znajdziecie na naszym kanale AppleCenter.pl na YouTube. Dlatego zachęcam do subskrypcji aby nie opuściły Ciebie żadne informacje ze świata Apple i nie tylko (obiecuję, że spamu nie będzie) 🙂

Produkty można zakupić na poniższych stronach:

Komentarze
To Top