Informacje i nowości

Zdjęcia iPhone’a 7 we wszystkich kolorach oraz nowy film

Lipiec śmiało nazwać miesiącem iPhone’a 7. Już od jego początku w sieci pojawia się mnóstwo informacji, czy samych zdjęć przedstawiających przyszły smartfon od Apple.

Tym razem, na różnych stronach internetowych pojawiły się zdjęcia przedstawiające coś nieco ciekawszego niż samą, niewykończoną bryłę urządzenia. Zobaczyć możemy bowiem iPhone’a 7 4,7″ we wszystkich, czterech kolorach jakimi są srebrny, złoty, różowo złoty, a także gwiezdna szarość. Ta ostatnia wersja kolorystyczna zdaje się być tą samą co w przypadku modelu 6s, zamiast zapowiadanej wcześniej intensywnej czerni, czy też ciemno-niebieskiego. Poza tym, wszystko co widzimy potwierdza się z wcześniejszymi raportami, czy przewidywaniami. Na aluminiowym panelu nie ujrzymy zatem pasków antenowych biegnących przez tył, a tylko te na krawędzi. Wystający aparat jest nieco większy, a dodatkowo nie jest otoczony błyszczącą obwódką, a takim samym aluminium jak reszta telefonu.

Oto opisywane fotografie:

iphone-7-kolorki iphone-7-kolorki-2 iphone-7-kolorki-3

Kolejną rzeczą, która trafiła w ostatnich dniach do sieci jest krótki film przedstawiający dwa iPhone’y 7 w kolorach gwiezdna szarość oraz srebrny . Telefony wyglądają bardzo podobnie do tych, który zobaczyć już mogliśmy na zdjęciach. Jedyną rzeczą, która jest bardziej dostrzegalna niż na zdjęciach to spód urządzenia, który wyraźnie przedstawia dwa głośniki stereo. Zgodnie z zapowiedziami nie zobaczymy tu już portu mini jack 3,5 mm.

Zobaczcie ten krótki film sami:

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top