System iOS

iOS 10 Beta 3, watchOS 3 Beta 3 oraz tvOS 10 Beta 3 gotowe do pobrania

Oprócz aktualizacji oficjalnych systemów iOS – do 9.3.3, a także OS X – do 10.11.6, deweloperzy doczekali się nowych, trzecich już wersji beta.

Wpis ten będzie na bieżąco aktualizowany, jeżeli tyko znajdziemy coś nowego w poniższych systemach.

iOS 10 Beta 3

Względem drugiej Bety, zmieniło się kilka rzeczy.

  1. Pierwszym co zauważyłem zaraz po pobraniu jest wydajność. Mój iPhone 6s, a także iPhone 6 Redaktora Maksymiliana wyraźnie przyspieszyły, co potwierdzają minimalnie wyższe wyniki w programie Geekbench 3.
  2. Aplikacja wiadomości działa teraz jak należy i poruszanie się po niej jest przyjemne, pozbawione spowolnień i przycięć.
  3. Kolejną rzeczą, z której osobiście bardzo się ucieszyłem jest możliwość odblokowywania telefonu bez naciskania przycisku Home, co w mojej opinii było bardzo niewygodne i przeszkadzało.
  4. Przycisk do udostępnienia aplikacji, który pojawia się w klinięciu na nią za pomocą 3D Touch jest teraz przetłumaczony na język polski.
  5. Dźwięk klikania w klawiaturze jest znowu taki jak w wersji Beta 1.
  6. Dźwięk blokady jest teraz nieco inny. Brzmi po prostu przycięty stary.
  7. Ostatnią z zauważonych jak na razie przeze mnie zmian jest wibracja Haptic Feedback na iPhonie 6s podczas blokady telefonu w trybie cichym.

IMG_4551IMG_4554

Każdy kto posiada zainstalowany profil Bety, może pobrać ją za pomocą odpowiedniej zakładki ustawień. Publiczna wersja Beta powinna zostać udostępniona już niebawem.

watchOS 3 Beta 3

Aktualizacja ta przyniosła głównie poprawę błędów w całym systemie. Zegarek Apple Watch powinien działać także nieco szybciej. Uaktualnienie powinno być gotowe do pobrania w aplikacji Watch na iPhonie z zainstalowanym odpowiednim profilem.

tvOS 10 Beta 3

Z systemem przeznaczonym na Apple TV 4 jest podobnie jak z watchOS 3. To znaczy, że nowa, także trzecia wersja Beta nie przynosi dużych zmian, a raczej naprawia to co zostało wcześniej zepsute. Uaktualnienie powinno być gotowe do pobrania w odpowiedniej zakładce ustawień Apple TV 4.

Komentarze
To Top