Plotki

Kolejne plotki dotyczące nowej generacji MacBooka Air

W ubiegłym miesiącu, japoński blog Mac Otakara poinformował, że Apple planuje ogłosić nowe modele MacBooka Air wyposażone w porty USB-C bazujące na protokole Thunderbolt 3 w trzecim kwartale bieżącego roku.

Wcześniejsze plotki głoszą, jakoby Apple miało zaprezentować 13-calowe i 15-calowe wersje MBA. Warto dodać, że umieszczenie portu USB-C sugeruje zupełnie nową, być może jeszcze cieńszą konstrukcję zbliżoną wyglądem do tej, znanej z 12-calowego MacBooka.

DigiTimes również wcześniej informował, że Apple planuje wydać nowe, bardzo cienkie MacBooki z jednymi z najcieńszych na świecie zawiasów tworzonych w oparciu o nową, udoskonaloną metodę formowania wtryskowego (MIM).

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple zaprezentuje trzy nowe modele MacBooka do końca bieżącego roku: 13-calowy MacBook w okolicach czerwca-września, a dwa cieńsze i lżejsze – 13-calowy i 15-calowy MacBook Pro w okolicach września-grudnia.

Gdyby Apple faktycznie ulepszyło Aira dodając jeszcze lepszy ekran, odchudzając a także pozostawiając czas pracy na akumulatorze bez zmian, to będzie to zapewne najpopularniejszy komputer przenośny w ofercie Apple.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top