Sprzęt Apple i akcesoria

Recenzja aktówki 14″ marki Holdit – minimalistyczna perfekcja

Przedmiotem niniejszego artykułu będzie aktówka od firmy Holdit. Jak w tytule – jej budowa oparta jest na estetycznym minimaliźmie, który pozwala jej wyróżnić się spośród wielu innych produktów którymi dzisiejszy rynek jest przesycony.

Torba Holdit, która trafiła w moje ręce to model przystosowany do laptopów o przekątnych ekranu 14”, dedykowany płci pięknej. Aktówka tak bardzo przypadła mi do gustu, że używam jej na co dzień i nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi, że coś jest nie tak. Uważam, że jest na tyle uniwersalna, iż może być używana przez obie płci i raczej nikomu nie przyjdzie nawet przez myśl, że model ten przeznaczony jest dla pań.

holdit1

Aktówka idealnie współgra z MacBookiem Pro 13” którego aktualnie posiadam. Pomieści dodatkowo kilka teczek  z dokumentami, portfel, pióro z długopisem, baterię zewnętrzną (tzw. powerbank) oraz iPhone’a. Pomimo zapakowania wszystkich potrzebnych mi przedmiotów nadal pozostaje sporo miejsca, które mogło by być efektywnie wykorzystane przez inne rzeczy.

Elegancka aktówka marki Holdit z zewnętrznej strony wykonana jest w całości ze skóry ekologicznej, która po 1,5 miesiąca codziennego użytkowania nie została w żaden sposób uszkodzona ani zarysowana co pozwala mi potwierdzić fakt, że jest to solidny produkt w porównaniu do tych, które wcześniej eksploatowałem. Wewnątrz znajdują się 3 przegrody: największa z miękkim obiciem służy do przechowywania laptopa. Druga o całkowitym rozmiarze 14” w której umieszczam dokumenty i trzecia, która zamykana jest na zamek błyskawiczny, podzielona została dodatkowo na mniejsze kieszonki do transportu długopisów, portfela, wizytówek, etc.

holdit2

Transport: Aktówkę możemy przenosić wykorzystując zgrabnie wykończone uchwyty, które osobiście preferuję lub dołączony do zestawu pasek na ramię.

Kod producenta: 612024

Producent: Holdit

Materiał: Skóra ekologiczna

Ilość komór: 3 – dwie duże i jedna mniejsza (podzielona)

Kolor: Czarny

Pasuje do: Laptopy do 14″ (MacBook Air 13, MacBook Pro Retina 13)

Holdit wypuszczając na rynek torbę przeznaczoną do transportu niewielkich laptopów mocno zaakcentował swoją dbałość o detale oraz to w jaki sposób firma łączy elegancki wygląd z nowoczesnym wzornictwem. Produkt z każdej strony wygląda dostojnie, elegancko i profesjonalnie. Niebanalnymi okazały się tez precyzyjnie wykończone zamki błyskawiczne oraz wnętrze, które pokryte jest miękkim wykończeniem mającym za zadanie ochronę przedmiotów.

Podsumowując – aktówka nadaje się na ważne spotkania, dodaje profesjonalizmu oraz wzmacnia nasz wizerunek. W życiu codziennym możemy czuć się swobodnie, bez obaw o zniszczenie naszych gadżetów podczas niespodziewanego upadku.

Komentarze
To Top