Sprzęt Apple i akcesoria

iPhone 7 oraz jego pudełko wraz z zawartością

iPhone 7 nie trafił jeszcze ani półki sklepowe, ani nawet do osób, które zamówiły go prosto od Apple, a jednak  komuś udało się go zdobyć. Tym sposobem, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące rozpakowanie iPhone’ów: 7 oraz 7 Plus.

Pierwsza część zdjęć przedstawia rozpakowanie iPhone’a w większym wydaniu 7 Plus i świetnie prezentującym się kolorze czarnym. Jak możemy zauważyć, matowa wersja kolorystyczna telefonu wyposażona jest w białe pudełko z wizerunkiem tylnej części telefonu na wieczku. Tutaj nie ma zaskoczenia, jest tak jak na grafice od Apple.

iphone7plus iphone7plus-2

Nieco inaczej jest za to w przypadku wariantu kolorystycznego o nazwie „Jet Black”, w Polsce znanej jako „Onyks”. Jak już wiemy, Apple chce nieco wyróżnić tę wypolerowaną na wysoki połysk, czarną wersję. Jest ona bowiem dostępna tylko w połączeniu z droższymi wariantami pojemności, czyli 128 oraz 256GB. Pudełko zatem także trochę się różni. Jest ono po prostu czarne zamiast białego. Trzeba przyznać, że prezentuje się to bardzo elegancko. Osobiście przypomina mi ono nieco opakowania od czarnych wersji iPhone’a 3G/3GS oraz 5.

iphone7jetblack iphone7jetblack-3 iphone7jetblack1

Co do zawartości samego pudełka, to tutaj nie ma absolutnie żadnego zaskoczenia. Na pierwszym planie widzimy samą ładowarkę, a także niewielki kartonik. Najprawdopodobniej kryje on kabel Lightning, słuchawki EarPods oraz przejściówkę na złącze minijack 3,5mm odwołując się do strony Apple.

pudelko

Źródło: Apple Insider

Komentarze
To Top