Sprzęt Apple i akcesoria

Start sprzedaży iPhone’a 7 oraz Apple Watcha Series 2 w Polsce

Tej nocy, równo z godziną 0:00 wystartowała w Polsce oficjalna sprzedaż najnowszych produktów od Apple, czyli iPhone’a 7/7 Plus oraz Apple Watcha Series 2.

Najnowsze urządzenia z Cupertino można od dzisiaj zamawiać na stronie internetowej Apple, a także u autoryzowanych sprzedawców oraz operatów sieci komórkowych. Czas oczekiwania na poszczególne produkty jest dość zróżnicowany. Przykładowo większość modeli iPhone’a 7 dotrze do nas w przedziale 2-3 tygodni od zamówienia, natomiast wysyłka iPhone’a 7 Plus w kolorze Onyks planowana jest dopiero na Listopad.

zrzut-ekranu-2016-09-23-o-18-04-14

Niektóre sklepy APR oraz operatorzy organizowali także nocne premiery, podczas których można było od razu nabyć najnowsze iPhone’y oraz zegarki Apple Watch. Niestety dostępność niektórych modeli była mocno ograniczona, a kupno innych było nawet nie osiągalne. I tak, iPhone’a 7 Plus nie można było znaleźć prawie nigdzie, podobna sytuacja ma się z Apple Watchem S2. Tylko w niektórych miejscach pojawiły się modele z mniejszą kopertą 38mm.

Słaba dostępność spowodowana jest ogromnym popytem na nowe urządzenia, zwłaszcza na zachodzie, dokąd trafiają ogromne partie tych produktów.

Komentarze
To Top