Informacje i nowości

AceThinker iPhone Screen Recorder – Nagrywaj ekran iUrządzenia na komputerze

Często zdarza się, że chcemy nagrać coś, co akurat wyświetla nam się na ekranie naszego iUrządzenia. Ci, co mają Maca to jeszcze mają wyjście bo można to zrobić poprzez QuickTime. A co jeśli chcemy mieć nagranie ekranu naszego urządzenia bezprzewodowo, albo gdy nie mamy Maca? Jest na to rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i programem.

Program ten jest naprawdę prosty w użyciu. Po prostu uruchamiamy, włączamy AirPlay i działamy. Do tego mamy możliwości zrobienia zdjęcia elementowi co robimy na ekranie lub nagrania tego. Wszystko znajduje się w aplikacji gdy połączymy nasze urządzenie.

 

zrzut-ekranu-2016-09-24-o-14-01-15

 

Program ten jest zgodny z AirPlay, co znaczy że nie trzeba się martwić o zgodność naszych urządzeń z programem. Obsłuży on każde urządzenie, które obsługuje klonowanie AirPlay, tj. iPhone 4S i nowszy, iPad 2 i nowszy oraz iPod Touch 5G i nowszy. A jak z transmisją obrazu? Bardzo dobrze. AirPlay używa do tego sieci LAN, przez co nie musimy się martwić o transmisję gdy mamy słabszy internet.

Podsumowując, apka ta to jedna z przydatnych. Warto ją mieć na swoim komputerze, między innymi dlatego, że możemy nagrać materiał z ekranu naszego urządzenia. A nawet – by po prostu wyświetlić zawartość naszego ekranu na ciutkę większym ekranie. A jeżeli juz to robimy to wyręcza nas z ciągłego podłączania urządzenia i zabawy z QuickTime. Program możecie pobrać ze strony producenta.

Komentarze
To Top