Sprzęt Apple i akcesoria

„hello again” – kolejna konferencja Apple zapowiedziana!

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że za nieco ponad tydzień Apple szykuje dla nas niespodziankę w postaci prezentacji odświeżonych, bądź też całkiem nowych komputerów Mac oraz iPadów. Plotki te jak widać sprawdziły się, bo przed chwilą Apple rozesłało zaproszenia na swoją konferencję.

Wydarzenie to odbędzie się 27 października w obecnej siedzibie Apple. Najprawdopodobniej będzie to ostatnie tego typu spotkanie w tym miejscu.

Co powinniśmy zobaczyć na prezentacji? Wszystko wskazuje na to, że będą to odświeżone komputery Mac. Możliwe jest także, że światło dzienne ujrzy zupełnie nowy MacBook Pro z dotykowym panelem nad klawiaturą o którym mówi się już od dłuższego czasu. Długo nie odświeżane Mac Pro oraz Mac Mini także powinny doczekać się swoich następców. O kolejnych generacjach iPadów natomiast nie słyszeliśmy nic już od dawna. Niewykluczone jednak, że pojawią się tam ich odświeżone wersje.

Jak zwykle Apple ukryło kilka ciekawostek już w samym zaproszeniu. Jak dotąd, chyba najbardziej rzuca się w oczy tytuł zaproszenia „hello again”, który wydaje się nawiązywać do pierwszego Macintosha. Myślę, że jest to wręcz potwierdzenie czegoś zupełnie nowego.

macintosh-hello

Komentarze
To Top