Gry na iOS i OS X

Zapowiedź Real Boxing – nowej gry polskiego studia Vivid Games

Real Boxing

Na targach Gamescom, polskie studio Vivid Games zaprezentowało nową grę pod tytułem Real Boxing – jej premiera zapowiadana jest na czwarty kwartał tego roku. Twórcy stawiają na wysokiej jakości grafikę – efekt ma zostać osiągnięty dzięki technologi Unreal Engine.

Vivid Games ujawnia, że stawiają przede wszystkim na jak najwyższą jakość wizualną, a gra ma zostać stworzona z myślą o iOS oraz w późniejszym czasie PlayStation Vita. W ogłoszeniu prasowym studia czytamy:

Do produkcji gry wykorzystany zostanie silnik Unreal Engine, a nad animacjami pracować będzie studio Dash Dot Creations – jedno z najlepszych w Polsce. Do osiągnięcia wysokiego stopnia realizmu wykorzystane zostaną sesje motion capture wykonane w Alvernia Studios – w miejscu w którym powstawały animacje do produkcji, takich jak: Wiedźmin 2, Bullet Storm czy Dead Island…

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie studia Vivid Games. Całość zapowiada się nad wyraz interesująco, tak więc z pewnością będziemy śledzić informację na temat tej produkcji.

 [youtube id=”Aau-AoCNeZU” width=”600″ height=”350″]

Komentarze
To Top