Gry na iOS i OS X

Real Boxing – znamy nowe szczegóły na temat gry

Real Boxing

Polskie studio Vivid Games ujawniło kolejne szczegóły dotyczące zapowiadanej w sierpniu gry Real Boxing. Z prezentowanych screenshotów nietrudno wywnioskować, że oprawa wizualna zapowiada się na wysokim poziomie, a sama gra wydaje się być bardzo realistyczna. Wiemy też o kilku ciekawych cechach gry Real Boxing. Oto one:

  • Wyprowadzanie ciosów ma być bardzo intuicyjne – jednym dotknięciem wykonamy unik, a kierunek ruchu naszego palca po ekranie będzie odpowiadał poszczególnym uderzeniem. Np. „hak” zostanie wyprowadzony, kiedy przesuniemy palcem z dołu ekranu, do góry.
  • Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 8 różnorodnych bokserów, których będziemy mogli edytować, począwszy od imienia, poprzez fryzury, tatuaże, na strojach kończąc. Wraz z rozgrywką będziemy mogli odblokowywać kolejne elementy kastomizacji.
  • W grze będzie można zdobywać i rozwijać cechy zawodnika, co wpłynie na jego statystyki i umiejętności.
  • Walki będziemy mogli toczyć na 4 wewnętrznych i 4 zewnętrznych arenach inspirowanych najbardziej znanymi arenami zawodowego boku. Oprócz tego, do naszej dyspozycji będziemy mieli także salę treningową.
  • W Real Boxing patrzenie na pasek życia przeciwnika będzie w zasadzie czynnością zbedną. Gra będzie w rewelacyjny sposób pokazywać grymas zmęczonej, przeoranej naszymi ciosami twarzy rywala. Wystarczy więc obserwacja drugiego zawodnika, aby stwierdzić, że nasza wygrana przez nokaut zbliża się wielkimi krokami.
  • Naszego boksera stworzymy nie tylko pod względem wizualnym. Producent przygotował dla nas serię mini gier, z których każda opiera się na programach treningowych zawodowych bokserów. Dzięki nim będziemy mieli wpływ m.in. na takie cechy naszego zawodnika, jak siła, czy szybkość zadawania ciosów.

Gra zapowiada się naprawdę świetnie, a cała nasza redakcja trzyma kciuki za Vivid Games i ich grę. Mamy nadzieję, że Real Boxing bez problemów znokautuje konkurencję i zajmie zaszczytną pozycje TOP1 wsród gier w AppStore.

Gra ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, jednak dokładna data premiery nie jest na razie znana.

Zapraszamy do obejrzeniu pierwszej części filmu, w którym chłopaki z Vivid Games opowiadają i pokazują, jak wygląda praca nad tego typu produkcją. Poniżej znajdziecie również oficjalny zwiastun gry.

[youtube id=”GwEbsqfkOOg” width=”600″ height=”350″][youtube id=”Aau-AoCNeZU” width=”600″ height=”350″]

Komentarze
To Top