Książki i Ebooki

Assassin’s Creed: Objawienia w iBookstore

Assassin's Creed: Objawienia - Insignis - iBookstore

Assassin's Creed: Objawienia - Insignis - iBookstore

Assassin’s Creed to seria książek napisanych przez Oliver’a Bowden’a w oparciu o bestsellerową grę firmy Ubisoft o tym samym tytule.

Fabuła książek skupia się na odwiecznym konflikcie dwóch bractw: asasynów i templariuszy.

Dotychczas w polskiej wersji językowej ukazały się 4 części serii:

  • Assassin’s Creed: Renesans
  • Assassin’s Creed: Bractwo
  • Assassin’s Creed: Tajemna Krucjata
  • Assassin’s Creed: Objawienia

Wszystkie zostały wydane przez wydawnictwo Insignis Media zarówno w tradycyjnej wersji książkowej, jak i w formie ebooków dostępnych poprzez sklep iBookstore.

[toggle title=”Kody do darmowego pobrania Assassin’s Creed: Objawienia„]

Dzięki uprzejmości wydawnictwa mamy dla Was 4 kody, które pozwolą na bezpłatne pobranie najnowszej części – Assassin’s Creed: Objawienia.

Kody będziemy umieszczać we wtorek (26 listopada) na naszym forum: Assassin’s Creed: Objawienia – Insignis Media od godziny 19, co kilka/kilkanaście minut.

[/toggle]

Poniżej znajdziecie krótki opis Assassin’s Creed: Objawienia oraz linki do wszystkich książek z serii, dostępnych w języku polskim w iBookstore.

Starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny mistrz asasynów Ezio Auditore da Firenze wyrusza na poszukiwania zaginionej biblioteki Altaïra. W niej być może znajduje się klucz do ostatecznego pokonania templariuszy. Ezia czeka tam jednak wstrząsające odkrycie.

Biblioteka skrywa nie tylko tajemną wiedzę, ale także najbardziej zatrważający sekret, jaki może poznać świat; tajemnicę, którą templariusze pragną wykorzystać, aby zawładnąć losami ludzkości. Drogę do biblioteki otwiera pięć kluczy. By je odnaleźć, Ezio musi udać się do niespokojnego Konstantynopola, gdzie rosnąca armia templariuszy grozi destabilizacją Imperium Osmańskiego.

Podążając śladami swojego poprzednika Altaïra, Ezio musi pokonać ich po raz ostatni. Stawka jest bowiem wyższa niż kiedykolwiek, a wyprawa, która rozpoczęła się jako pielgrzymka, staje się wyścigiem z czasem…

[appstore id=514924861][appstore id=515104578]

[appstore id=521863950][appstore id=574272758]

Komentarze
To Top