Książki i Ebooki

Thriller psychologiczny „Groza” – mamy dla Was 5 kodów do iBookstore!

Groza - Michael Robothan (Świat Książki) - iBookstore

Groza - Michael Robothan (Świat Książki) - iBookstore

Tak jak obiecywaliśmy, oprócz gier i programów, przedstawiamy Wam także książki które można nabyć poprzez iBookstore.

W tym tygodniu prezentujemy książkę pt. Groza, australijskiego autora kryminałów i thrillerów – Michaela Robothama, wydaną przez wydawnictwo Świat Książki.

Opis tytułu:

Naga kobieta w czerwonych pantoflach na wysokich obcasach  balansuje na gzymsie wiszącego mostu Clifton Suspension Bridge, łkając w komórkę  przyciśniętą do ucha. Psycholog kliniczny, Joseph O’Loughlin stoi parę kroków od niej i  próbuje odwieść ją od desperackiego kroku. Kobieta szepce: „Nie rozumiesz” i skacze do rzeki. Jakiś czas później w domu profesora pojawia się gość – nastoletnia córka denatki. Dziewczynie nie mieści się w głowie, że matka rzuciła się z mostu; absolutnie nie była typem samobójczyni,  poza tym miała lęk wysokości. Joe chce jej wierzyć, lecz nie  pojmuje, co, lub kto, może doprowadzić kobietę do takiego desperackiego czynu.

Jeśli opis jeszcze Was nie zachęcił przytaczamy kilka wypowiedzi na temat książki Groza:

Będziesz z wypiekami na twarzy pochłaniać kolejne strony, chcąc jak najszybciej dotrzeć do końca, nie opuszczając przy tym ani jednego słowa.

Porywająca podróż w głąb ludzkiej psychiki, ukazująca jej słabość i siłę.

THE TIMES

Mocny thriller psychologiczny, ukazujący najbardziej mroczne zakątki ludzkiego umysłu.

RTE  GUIDE

 


Konkurs

A teraz najważniejsza część 🙂 Dzięki uprzejmości wydawnictwa Świat Książki mamy dla Was aż 5 kodów, które pozwolą na zupełnie bezpłatne pobranie książki na Waszego iPada/iPhone’a/iPoda touch! Macie więc świetną okazję, aby zrobić sobie przedświąteczny prezent 😉

Aby zdobyć 1 z 5 ebooków wystarczy, że napiszecie jaka z dotychczas przeczytanych książek jest Waszą ulubioną i dlaczego? Krótko ją opiszcie. W piątek (14.12.2012) wieczorem nagrodzimy 5 autorów najciekawszych wpisów.

Odpowiedzi piszcie na naszym forum, w tym wątku: Wygraj książkę „Groza” Michaela Robothama.

[appstore id=585148364]

Komentarze
To Top