Aplikacje na iOS i OS X

Aplikacja iHotel – gratka dla podróżników!

iHotel - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

iHotel - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

W AppStore od pewnego czasu widnieje  mobilna aplikacja serwisu HRS (Hotel Reservation Service) o nazwie iHotel, która pozwala na komfortowe korzystanie z dopracowanego i bezpiecznego systemu rezerwacji i ewentualnej płatności za pobyt w hotelu. Program najbardziej przydaje się w podróży, kiedy to jest się poza swoim miastem, czy państwem.

Jak działa program? Zapraszam do lektury poniższego opisu:

  • Po uruchomieniu, na ekranie startowym ujrzymy opcje pobytu: termin (widok kalendarza), ilości pokojów jednoosobowych i dwuosobowych, ilość dzieci, możemy też wpisać ewentualną nazwę hotelu lub sieci.
  • Naciskamy przycisk „Znajdź hotel” i po chwili dzięki włączonej opcji lokalizacji ujrzymy listę hoteli w pobliżu nas. Przy zakładce każdego hotelu wyświetla nam się dokładna lokalizacja, cena za pobyt jednodniowy, co mamy w tej cenie, jaka odległość dzieli nas od hotelu i jaką opinią się on cieszy.
  • Jeżeli już zdecydujemy się na dany hotel po lekturze jego opisu i opinii, przechodzimy w sekcję „Do rezerwacji”. Następnie naszym oczom ukażą się pola do wypełnienia, tj. imię, nazwisko, telefon, email, typ karty kredytowej, posiadacz, numer, kod CVC, do kiedy jest ważna, pole o adresie na fakturze (opcjonalne), życzenia wobec hotelu (również pole nieobowiązkowe) i końcowa cena z VATem.
  • Klikamy na czerwony przycisk „Potwierdź rezerwację” i cieszymy się z zarezerwowanego miejsca w naszym upragnionym hotelu.

Jak widać na powyższych screenshotach, aplikacja jest na prawdę dopracowana i bezpieczna, więc nie ma obaw o jakiekolwiek oszustwa. W całości jest praktyczna i przejrzysta, zatem gorąco ją polecamy. Warto zobaczyć! 🙂

iHotel dostępne jest w dwóch wersjach – na iPhone’a/iPoda touch oraz na iPada.

[appstore id=332193586][appstore id=371123357]

Komentarze
To Top