Aplikacje na iOS i OS X

Clear – aplikacja, która uporządkuje Twój dzień

Clear - iOS (iPhone, iPod touch) & Mac OS X

 Aplikacja Clear – pewnie większość zapyta – „A po co to komu? Przecież są Przypomnienia, Kalendarz, Notatki. Nie będę płacił za coś, co już mam”. Nic bardziej mylnego. Program Clear łączy wszystkie te trzy funkcje systemu iOS oraz Mac OS X w jedną całość, z możliwością synchronizacji między urządzeniami. Jest przydatny zarówno uczniowi, osobie pracującej, jak i podróżnikowi – wystarczy, że napiszesz coś na iPhone’ie, a natychmiast będziesz miał to na swym MacBooku czy iMaku.

Clear - iOS (iPhone, iPod touch) & Mac OS X

Obsługa jest banalnie prosta, a menu przejrzyste. Po uruchomieniu wyświetla nam się tzw. samouczek, który przeprowadza nas w dziewięciu, szybkich i przyjemnych krokach, przez działanie całego programu. Funkcje Cleara potrafią nas na prawdę zaskoczyć swoją prostotą – cały program waży zaledwie 5 MB, a zapewnia nam uporządkowanie wszystkich naszych notatek, planów, czy przemyśleń. Jak dotąd program cieszy się nienaganną opinią użytkowników, czy to patrząc na opinie w AppStore, czy na forach internetowych.

[vimeo id=”35693267″ width=”600″ height= „350”]

Główne funkcje i zalety aplikacji to:

  • Rewelacyjny, minimalistyczny interfejs.
  • Proste i szybkie dodawanie nowych tekstów.
  • Nadawanie przypomnieniom i notatkom statusu „wykonanego” (przesunięcie palcem po powierzchni ekranu przy danej notce w lewo).
  • Szybkie usuwanie notatek (przesunięcie palcem po powierzchni ekranu przy danej notce w prawo).
  • Tworzenie nowych kategorii (niebieskie tło).
  • Możliwość synchronizacji poprzez iCloud.

[vimeo id=”51690799″ width=”600″ height= „350”]

Od siebie serdecznie polecam tę aplikację każdemu i uważam, że jest ona zdecydowanie warta swojej ceny. Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, myślę, że po obejrzeniu powyższych filmów zostaną one rozwiane.

Z okazji świąt, obie wersje aplikacji: na iPhone’a/iPoda touch oraz na komputery Mac możecie zakupić w obniżonych cenach.

[appstore id=493136154][appstore id=504544917]

Komentarze
To Top