Aplikacje na iOS i OS X

CleanMyMac 2

CleanMyMac 2 - Mac OS X

CleanMyMac to program na pewno dobrze znany użytkownikom komputerów Apple’a. Aplikacja służy do usuwania z systemu niepotrzebnych rzeczy, do usuwania pozostałości po odinstalowanych aplikacjach. Za jej pomocą usuniemy też niepotrzebne pakiety jęzkowe, co potrafi niejednokrotnie zwolnić na naszym dysku nawet kilka GB dodatkowej przestrzeni.

Podczas ostatnich targów MacWorld, twórcy aplikacji – ukraińska firma MacPaw, zaprezentowali najnowszą, drugą wersję swojego flagowego programu, która już niebawem trafi do sprzedaży.

Oprócz odświeżonego, świetnie wyglądającego i intuicyjnego designu, aplikacja wnosi też wiele nowości, które pozwolą z naszego systemu i dysku wydrzeć każdy mega bajt pamięci, jeśli tylko jest on zajmowany przez niepotrzebne śmiecie.

 

Oprócz standardowych opcji ręcznego usuwania aplikacji i czyszczenia dysku, dostępną mamy świetną opcję czyszczenia automatycznego oraz możliwość wyszukania dużych, starych i zapomnianych plików kurzących się gdzieś w odległych sektorach naszego dysku. Ważną nowością jest funkcja czyszczenia iPhoto, które domyślnie przechowuje np. często niepotrzebne nam już, oryginalne wersje poprawionych przez nas zdjęć.

Gdy tylko CleanMyMac 2 będzie oficjalnie dostępny, poddamy go bardziej szczegółowym testom, a wynikami podzielimy się na naszej stronie.

Póki co zapraszamy do obejrzenia poniższej playlisty poświęconej właśnie temu programowi. Łącznie zawiera ona 8 filmów prezentujących najważniejsze funkcje CleanMyMac 2.

[button href=”http://macpaw.7eer.net/c/223954/66209/1733″ type=”large” ] CleanMyMac 2 – Download [/button]

Komentarze
To Top