Gry na iOS i OS X

Wargame: European Escalation – spektakularna gra strategiczna

Wargame: European Escalation - Mac OS X

Wargame: European Escalation - Mac OS X

Wargame: European Escalation to spektakularna strategia czasu rzeczywistego osadzona w realizach zimnej wojny.

Twórcy, patrząc na trailery i screenshoty na pewno słusznie, przedstawiają grę jako bardzo realistyczną. W grze bierzemy udział w wielu bitwach, dowodząc armią, którą będziemy mogli zbudować z ponad 350 różnych jednostek, takich jak różne typy piechoty, czołgi, wozy pancerne, artyleria, oraz helikoptery. Jednostki możemy konrolować i rozmieszczać na gigantycznych mapach rozciągających się na przestrzeni nawet 150 km ², w widoku z lotu ptaka. W dowolnej chwili możemy też zmienić ustawienie kamery i przenieść się w sam środek bitwy, aby oglądać ją niczym film.

Każda ze stron, które uczestniczą w wojskowym konfilkcie ma swoje unikalne jednostki. Od tego, które z nich zastosujemy zależą losy bitwy, a także całej wojny. Wargame: European Escalation skupia się przede wszystkim na bitwach lądowych.

Na szczególną uwagę zasługuje rewelacyjna, bardzo realistyczna oprawa graficzna, która sprawia, że czujemy się, jakbyśmy uczestniczyli w prawdziwych bitwach.

[youtube id=”KXioJIRb4nk” width=”600″ height=”350″]

Gra w wersji na Mac OS X od niedawna dostępna jest w Mac AppStore i zapowiada się na prawdę świetnie. Wątpliwości mogą jednak budzić niektóre komentarze użytkowników, które wskazują na pewne problemy z uruchomieniem gry. Podejrzewam, że w dużej mierze wynika to z zapewne niemałych wymagań sprzętowych, a tych niestety w przypadku wersji na Maka nie znajdziemy ani w Mac AppStore, ani na stronie producenta.

[appstore id=558516399]

Komentarze
To Top