Gry na iOS i OS X

Breach and Clear na iOS

Breach and Clear - iOS (iPad, iPhone, iPod touch)

Breach and Clear - iOS (iPad, iPhone, iPod touch)

Breach and Clear to ciekawie zapowiadający się tytuł, który w ciągu najbliższych miesięcy (tygodni?) powinien trafić do AppStore.

B&C to gra taktyczna, turowa, gra strategiczna z elementami RPG, w której sterujemy oddziałami specjalnymi z całego świata, wykonując szereg misji, z których większość skupia się na walce z terrorystami.

Gra kładzie największy nacisk na prowadzenie taktycznej, przemyślanej rozgrywki, w której będziemy wykorzystywać umiejętności wszystkich członków zespołu, którym sterujemy. W grze będziemy zdobywać kolejne poziomy doświadczenia – czym wyższe, tym więcej dodatkowych umiejętności będzie dostępnych, oraz walutę, za którą za pewne będziemy kupować dodatkowe ulepszenia. Na screenshotach widać też drugą, specjalną walutę, więc na pewno w aplikacji znajdą się też płatności wewnętrzne.

Osobiście nie do końca podoba mi się wygląd samej gry widoczny na screenshotach, ale niezależnie od tego myślę, że gra – o ile twórcy zadbają o ciekawe i zróżnicowane misje, będzie pozycją godną uwagi.

Na pewno kiedy Breach and Clear trafi do sprzedaży możecie spodziewać się szerszego opisu i recenzji w naszym serwisie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia screenshotów z powstającej gry.

Komentarze
To Top