Gry na iOS i OS X

World of Tanks Blizt – „stalowe potwory” wkrótce na iOS!

World of Tanks Blizt - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

World of Tanks Blizt - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Być może mieliście okazję spotkać się z grą MMO World of Tanks, przeznaczoną na komputery PC. Jak nazwa wskazuje, w grze zasiadamy za sterami czołgu i wraz z innymi graczami bierzemy udział w pełnych akcji, wymagających strategicznego podejścia bitwach.

W dni dzisiejszym, firma Wargaming ogłosiła nowy tytuł – World of Tanks Blitz, przeznaczony na tablety i smarftony. Gra inspirowana jest wersją na komputery osobiste.

W World of Tanks Blizt będziemy mieli dostęp do kilku nacji – m.in. USA, Niemiec i Rosji, z których każda będzie zawierać swój zestaw potężnych maszyn – czołgi średnie, ciężkie i niszczyciele czołgów – każdy z nich z unikatowym zestawem cech.

W pojedynkach, w których będziemy brali udział, ważny nie będzie wyłącznie nasz refleks, ale przede wszystkim współpraca całej drużyny i strategiczne podejście do rozgrywki.

Z World of Tanks Blitz dokładamy wszelkich starań, aby dać najwyższą możliwą jakość na urządzeniach przenośnych – powiedział Victor Kislyi, prezes Wargaming. Zawsze chcieliśmy przenieść World of Tanks na nowe platformy sprzętowe i cieszymy się, że gracze będą mogli doświadczyć zabawy w zupełnie inny, nowy sposób.

Grę, oprócz bardzo dobrej oprawy audiowizualnej, będzie charakteryzować również zaawansowana fizyka, aby jak najlepiej odwzorować przebieg bitew z udziałem „stalowych potworów”.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! 🙂

Komentarze
To Top