Informacje i nowości

Zmiany, zmiany, zmiany…

AppleCenter

Po blisko 9 miesiącach działalności naszego serwisu przyszedł czas na zmiany. Na pierwszy ogień poszedł wygląd strony i naszego logo. Nowy layout został odświeżony i dodatkowo dostosowany do rozdzielczości wyświetlacza iPhone’a, mamy więc nadzieję, że od teraz przeglądanie strony na smartphone’ie stanie się dużo wygodniejsze.

Nie są to jednak jedyne zmiany, a tylko pierwszy krok do dalszego – mamy nadzieję – bardziej dynamicznego rozwoju portalu AppleCenter.pl.

Dosłownie kilka dni temu do naszego zespołu dołączyli nowi Redaktorzy – Rafał, Darek, Igor i Kamil. Mamy nadzieję, że w nowym, większym składzie, będziemy w stanie dostarczać Wam jeszcze więcej ciekawych informacji związanych z firmą Apple, oraz recenzji aplikacji na systemy iOS i OS X. Od teraz będziemy także mniej anonimowi 🙂

Wraz ze zmianą szablonu strony, został również wprowadzony nowy system komentarzy artykułów. Komentarzy nie pojawiało się dotychczas zbyt wiele, a bardzo zależy nam na Waszych opiniach i odczuciach, co do pisanych przez nas tekstów i serwowanych informacji. System komentarzy został zmieniony na disqus, który pozwala komentować artykuły także gościom – bez potrzeby rejestracji konta. Do jego założenia jednak bardzo Was zachęcamy. Po pierwsze jest to bardzo proste i szybkie (można wykorzystać konto na facebooku, twitterze lub google). Po drugie, z raz założonego konta będziecie mogli korzystać na wszystkich portalach wykorzystujących disqus, a tych jest całkiem sporo.

Pozdrawiam i zapraszam do czytania oraz komentowania 🙂

W imieniu Redakcji,
Łukasz

 

Komentarze
To Top