Informacje i nowości

WWDC 2013 rozpocznie się 10 czerwca

WWDC 2013

Apple opublikowało dziś informacje na temat Worldwide Developer Conference. Konferencja odbędzie się w dniach 10-14 czerwca w Centrum Moscone West w San Francisco. Bilety na WWDC 2013 trafią do sprzedaży jutro.

WWDC tradycyjnie da nam spojrzenie na to, co Apple planuje dostarczyć w kolejnej generacji systemów operacyjnych dla komputerów Mac i urządzeń mobilnych. Możemy się więc spodziewać pierwszej oficjalnej prezentacji systemów iOS 7 i OS X 10.9. Konferencja kierowana jest przede wszystkim do deweloperów, którzy będą mogli zapoznać się z nowymi funkcjami platformy.

Częścią imprezy jest także Apple Design Awards, projekt w ramach które Apple wybiera i prezentuje najwybitniejsze aplikacja dla systemów OS X i iOS.

Cieszymy się na myśl o spotkaniu z niesamowitą społecznością programistów iOS i OS X podczas WWDC 2013 – powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego markietingu. Nasi programiści mieli najbardziej płodny rok w historii i jesteśmy podekscytowani możliwością pokazania najnowszych osiągnięć w technologii, oprogramowniu i wśród narzędzi programistycznych, które pomogą programistom tworzyć nowe, innowacyjne aplikacje. Nie możemy się doczekać, aby oddać w ich ręce nowe wersje iOS i OS X.

Oprócz prezentacji nowych systemów, WWDC będzie składał się z ponad 100 sesji technicznych i warsztatów praktycznych prowadzonych przez ponad 1000 inżynierów Apple, którzy  zaoferują wsparcie w szerokim zakresie tematów.

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy do zobaczenia będzie z pewnością iOS 7, który ma przynieść istotne zmiany w mobilnej platformie firmy Apple, poraz pierwsz od debiutu systemu w 2007 roku.

[margin_border /]

Wszystkie informacje związane z konferencją znajdziecie tutaj: WWDC 2013.

To Top