Informacje i nowości

Tim Cook o nowych produktach Apple

Tim Cook - CEO Apple

Po ogłoszeniu wyników finansowych Q2 2013, CEO AppleTim Cook, uchylił rąbka tajemnicy, wspominając nieco o nowych produktach Apple.

Oczywiście nie spodziewajcie się żadnych konkretów – wszystkie wypowiedzi, były – jak zwykle w przypadku Apple – zdystansowane, a informacje o nowościach ograniczone do minimum. W zasadzie nie wiemy co się pojawi, nie wiemy dokładnie kiedy, ale możemy mieć nadzieję, że Apple po małym zastoju wreszcie nas porządnie zaskoczy!

Nasze zespoły ciężko pracują nad nowym, niesamowitym sprzętem, oprogramowaniem i usługami. Nie możemy doczekać się, gdy wprowadzimy je na jesień oraz w całym 2014 roku – powiedział Tim Cook podczas rozmowy z inwestorami.

Co się pod tym kryje? iWatch, iTV? O jakich nowych usługach mówi Apple? Tego możemy się wciąż tylko domyślać. Wypowiedź Tima potwierdziła jednak, że pojawianie się zupełnie nowej linii produktów w ofercie Apple jest rzeczą pewną. Ujrzymy je niestety nie wcześniej niż na jesień.

Nowe iMaki

Po problemach z dostawami, jakie miało Apple poprzednio, Tim Cook zapowiedział, że z premierą nowych komputerów iMac, firma wstrzyma się do przełomu roku 2012/2013.

iPhone z większym ekranem

Tim Cook poruszył także kwestię większego iPhone’a, rozwiewając wszystkie spekulacje, mówiące o kolejnym wzroście ekranu w nowym iPhone’ie. CEO Apple stwierdził, że ich konkurenci, robiący większe smarphone’y poszyli na zbyt wiele kompromisów, których firma z Cupertino nie może zaakceptować. Tim stwierdził również, że ekran jaki posiada iPhone 5 jest najbardzij optymalny. Na koniec Tim Cook jeszcze raz powtórzył, że Apple nie wypuści większego iPhone’a.

To Top