Gry na iOS i OS X

Zapowiedzi gier osadzonych w świecie Warhammera

Warhammer 40k

Po dosyć długiej liście zapowiedzi z mojego wcześniejszego wpisu (zobacz), teraz chciałbym zaprezentować Wam gry z uniwersum Warhammer, które niebawem zawitają w App Storze.

Warhammer Quest

Warhammer Quest - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

W pierwszej z nich, przeniesiemy się do klasycznego Warhammera , dzięki Rodeo Games. W Warhammer Quest, będziemy mogli dowodzić drużyną śmiałków, poszukujących skarbów. Gra będzie typowym „dungeon-crawler’em” (czyli głównym zadaniem graczy, będzie eksplorowanie podziemi, lochów itp.). Premiera jeszcze w czerwcu! O grze wspominaliśmy już jakiś czas temu. Wcześniejszą zapowiedź możecie przeczytać tutaj.

[youtube id=8Yhod1degdo]

[margin_border /]

Warhammer 40k: Armageddon

Warhammer 40k: Armageddon - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Natomiast w Warhammer 40k: Armageddon przeniesiemy się do futurystycznego świata Warhammera. Będzie to klasyczna, strategia turowa, która będzie rozgrywana na mapach heksagonalnych. Produkcją zajmuje się Slitherine, znane chociażby z Battle Academy, oraz Slitherine’s Legion. W Warhammer 40k: Armageddon, pokierujemy armią Imperialnego Legionu i z pomocą Kosmicznych Marines przyjdzie nam się zmierzyć z Orkami podczas Drugiej Wojny Armagedonu. W grze pojawi się ponad 30 scenariuszy dla pojedynczego gracza, oraz ponad 100 różnych jednostek, które możemy ulepszać. Oczywiście, w grze znajdzie się również tryb wieloosobowy. Premiera gry jest wyznaczona na pierwszy kwartał 2014 roku, a poniżej znajduje się grafika promocyjna, towarzysząca zapowiedzi.

[margin_border /]

Warhammer 40k: Space Hulk

Warhammer 40k: Space Hulk - iOS (iPad) & Mac OS X

Również w świecie Warhammera 40k, zostanie wydany Warhammer 40k: Space Hulk. Opierająca się na planszówce o tym samym tytule, zagości na komputerach Mac i tabletach iOS w tym roku. Jest to, po raz kolejny, turowa strategia, która będzie zawierać tryb kooperacyjny. W grze będziemy mieli okazję dowodzić oddziałem terminatorów, którzy będą walczyć przeciwko „Genestealers”, w ciasnych i mrocznych korytarzach w pełnym 3D. Premiera jeszcze w tym roku, a na zachętę, trailer oraz dziennik twórców:

[youtube id=sepWI5pMGSw]

[youtube id=lvrTO4-vgfY]

To Top