Informacje i nowości

iTunes Festival 2013

iTunes Festival 2013

Apple właśnie ogłosiło tegoroczny iTunes Festival. Odbędzie się on we wrześniu w Londynie. Cały festiwal to 30 dni koncertów, które obejrzeć będzie można także za darmo, za pośrednictwem urządzeń z iOS, w iTunes na komputerze oraz poprzez Apple TV.

Tegoroczny Festiwal iTunes jest najlepszym w historii, z niesamowitą obsadą światowych gwiazd oraz nowych artystów – powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. Melomani na całym świecie będą z radością oglądać ten niesamowity miesiąc muzyki, na żywo w Roundhouse w Londynie lub na swoich urządzeniach z systemem iOS. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wielu znanych artystów weźmie udział w tegorocznym festiwalu.

Darmowe bilety na koncerty można zdobyć w loterii za pośrednictwem iTunes lub u lokalnych partnerów medialnych. Niestety mieszkańcy Polski raczej nie mają co na nie liczyć.

Dokładny program festiwalu nie został jeszcze ogłoszony, ale wiadomo już, że wśród gwiazd edycji 2013 znajdą się m.in. Justine Timberlake’a, Thirty Seconds to Mars, Jack Johnson oraz Jessie J.

To Top