Gry na iOS i OS X

Najnowsze zapowiedzi gier na iOS i Mac OS X

App Store - Gry

W poniższym zestawieniu chciałbym zaprezentować Wam kilka gier, moim zdaniem godnych uwagi, które w najbliższym czasie zostaną wydane na iOS lub Mac OS X. Zapraszam!

Wold War Z

World War Z - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Na początek, „growa” adaptacja Wold War Z, zmierza na iOS i będzie dostępna już dziś – 30 maja, czyli na dwa tygodnie przed światową premierą filmu. W grze naszym priorytetowym zadaniem, będzie przeżycie apokalipsy zombie. Produkcją zajmuje sie Phosphor Games oraz Epic Games (dywizja odpowiedzialna za serię Infinity Blade) , a sama gra jest napędzana przez Unreal Engine 3. Poniżej trailer i screeny:

[youtube id=v1ZbER71jFI]

[margin_border /]

XCOM: Enemy Unknown

XCOM Enemy Unknown - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Jeszcze w tym roku będzie mieć premierę mobilna wersja XCOM: Enemy Unknown, remake’u gry wydanej w 2010 roku. Jeżeli wierzyć twórcom z studia Firaxis, gra aktualnie działa na platformie iOS, lecz potrzebują kilku miesięcy na ulepszenie produktu. Tym czasem, można już się cieszyć wersją na komputery Mac, którą możecie nabyć w Mac App Store:

[appstore id=594787538]

[margin_border /]

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Jeżeli czekacie z niecierpliwością na Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded, to niestety poczekacie jeszcze dłużej. W obecnej wersji wykryto kilka błędów, które wymagają natychmiastowego usunięcia i z tego powodu, premierę przesunięto na koniec czerwca. Więcej o Larrym i jego przygodach możecie przeczytać tutaj.

[margin_border /]

Fightback

Fightback - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Twórcy DMC: Devil May Cry – studio Ninja Theory oraz Chillingo, połączyli siły, aby stworzyć grę o nazwie Fightback. Na tą chwilę, wiadomo tylko, że to będzie to bijatyka w klimatach lat ’80-tych. Screen z gameplay’a powyżej.

[margin_border /]

Armikrog

[third][/third]Na koniec, jako tzw. „danie główne” zostawiłem oficjalne rozpoczęcie zbiórki na grę Armikrog. Jest, a raczej będzie, to klasyczna przygodówka poin’n’click, jednak ciekawostką jest fakt, iż wszelkie modele świata, postaci i przedmiotów są w całości wykonane z plasteliny, natomiast wszelkie animacje są wykonane w technice poklatkowej, a całość będzie przypominać to, co twórcy osiągnęli podczas produkcji The Neverhood. W grze pokierujemy Tommynautem, tzw. „kosmicznym podróżnikiem” oraz jego niewidomym psem o wdzięcznym imieniu Beak-Beak. Obaj nieszczęśliwie wylądowali na obcej planecie i zostali zamknięci w fortecy Armikrog. Naszym zadaniem będzie oczywiście uratowanie ich z opresji. Fani The Neverhood mają dodatkowy powód do radości – ścieżkę dźwiękową stworzy Terry S. Taylor, twórca ścieżki dźwiękowej do pierwszej „plastelinowej” gry programistów z Pencil Test Studios. Gra pojawi się na komputerach z systemami Mac OS X, Windows oraz Linux w lipcu przyszłego roku, jeżeli wspomożecie twórców. Cel zbiórki jest wyznaczony na 900 tysięcy dolarów i już w ciągu pierwszych dwóch dni, udało się osiągnąć 200 tysięcy dolarów, ale to jeszcze nie jest jej koniec – zbiórka jeszcze potrwa przez 28 dni.

To Top