Plotki

Na WWDC zobaczymy nowego Maka Pro?

Mac Pro - Apple

Apple już bardzo długo nie aktualizuje Maka Pro. Wiele osób podejrzewa, że Apple już całkowicie odpuściło udział w tym rynku, jednak przypomnieć należy, że Tim Cook obiecał coś naprawdę wielkiego odnośnie komputera Mac Pro i miało to wydarzyć się jeszcze wiosną 2013 roku. Kalendarzowa wiosna kończy się już niedługo, jednak konferencja [wwdc2013], która rozpocznie się 10 czerwca, jeszcze „łapie” się w obiecanym przez Tima terminie.

Poza tym, miejsce pełne deweloperów, byłoby z pewnością bardzo dobre do zaprezentowania i zainteresowania ich komputerem do zadań profesjonalnych.

Dodatkowo o tym, że Apple szykować może coś nowego, może świadczyć brak Maków Pro w magazynach największych sprzedawców komputerów Apple. W przypadku pozostałych sprzętów Apple, coś takiego jest na ogół pewnym sygnałem, że zbliża się następca danego urządzenia, to jednak w przypadku Maka Pro musimy brać pewną poprawkę na to, że to bardzo drogi komputer i nikt nie trzyma na stanie zbyt dużej ilości.

Nie mniej jednak, zobaczenie nowego Maka Pro na tegorocznym [wwdc2013] jest bardzo prawdopodobne. Czy tak będzie, dowiemy się już 10 czerwca, o 19:00. Jednocześnie przypominam o naszej relacji na żywo, do której oglądania serdecznie zapraszam.

To Top